LT EN
Rugsėjo 17 d., ANTRADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Daugiausiai inovatyvių idėjų sugeneruojantis medikas

2015 05 14

Santariškių klinikose vykusių populiariausių medikų nominantų sąrašuose – Valstybinio patologijos centro direktorius prof. dr. Arvydas Laurinavičius. Nominacijoje Idėjų generatorius įvertintas profesorius, pasak kolegų, visada atkakliai siekia užsibrėžto tikslo ir nuolat turi minčių, kaip pasiekti dar geresnių rezultatų.

Valstybinio patologijos centro darbuotojų aprašytas prof. A. Laurinavičiaus portretas:

„Daugiausia inovatyvių idėjų pasiūlo jis. Bepopierinės technologijos, IT inovacijos, sudėtingi algoritmai, statistinės analizės, mokslo projektų idėjos nuolat sukasi jo galvoje. Tai, kas aplinkiniams gali pasirodyti iš fantastikos srities, jo visai negąsdina. Visoms kliūtims randami išradingi sprendimai, pasitelkiamos inovatyvios priemonės. Šiam žmogui žodžio NEĮMANOMA nėra. Yra tik klausimas KAIP GREITAI? Prabėga laikas ir visi šalia esantys įsitikina, kad NEĮMANOMA VIRSTA REALYBE.“

Populiariausieji Santariškių klinikų medikai, kuriuos apdovanojimams nominavo ir išrinko patys kolegos, apdovanoti gegužės 5 d. Nominantams įteiktos specialiai šiai progai skirtos olandų skulptorės Corry Ammerlaan-van Niekerk statulėlės „Dėkojame“.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.