LT EN
Sausio 22 d., TREČIADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Draugiška Vilniaus ir Kauno medikų dvikova sporto aikštelėje

2019 05 28

Gegužės viduryje VUL Santaros klinikų medikai įrodė, jog yra ne tik puikūs savo srities profesionalai, bet ne mažiau užsidegimo turi ir sporto varžybose – trečiąkart vykusiose Lietuvos medikų sporto žaidynėse Santaros klinikų komanda varžėsi su Kauno medikais.

Aršiausia kova tarp Vilniaus ir Kauno vyko krepšinio aikštelėje. Pratęsimu užsibaigusiose varžybose po intensyvios kovos vilniečiai išplėšė pergalę rezultatu 75:72. Daugiausiai, 30 taškų, nugalėtojams pelnė Tautvydas Rėkašius, 10 taškų komandai uždirbo Mindaugas Mikutavičius, prie pergalės svariai prisidėjo ir kiti komandos nariai: Eldoras Rimša, Donatas Danys, Agnius Giržadas bei Gediminas Gabnys.

Tuo tarpu futbolo rungtyje stipresni pasirodė kolegos iš Kauno. Santaros klinikų komanda varžovams nusileido rezultatu 6:4.

Tado Ivanausko progimnazijos stadione vykusios komandinės futbolo, krepšinio ir tinklinio bei kitos individualios rungtys surengtos minint Lietuvos gydytojų sąjungos 95-metį. Trečius metus iš eilės vykstančios žaidynės jau spėjo tapti tradicija, tad visi nekantriai laukia kitų metų, kuomet galės atsilošti savo varžovams.

Rungtynių akimirkos:

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.