LT EN
Liepos 22 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2017 10 13 - 2017 10 15
Eglės Sanatorija, Algirdo gatvė 22, Birštonas

Galingiausias jaunųjų gydytojų renginys grįžta!


„Tai kokybiškiausias renginys, kuriame esu buvusi. Parsivežiau mintį, kad vienas žmogus gali daug, bet JGA yra bendruomenė ir gali dar daugiau.“

„Pavyko sulaužyti daugelio iš mūsų asmenines sienas ir suartinti komandiniam darbui.“

„Nuostabu, kad čia skirtingų laipsnių, amžių, specialybių žmonės jautėsi lygūs, atviri vieni kitiems.“

„Grįžus jaučiu kad paaugau, ir pagaliau tas jausmas vėl atsinaujino. Jaučiu kad grįžau šviežesne galva, su naujomis idėjomis, tikslais, daugiau patirties bendravime, lyderiavime ir jaučiu, kad galiu daugiau nei maniau kad galiu iki šiol.“

Jau šį rudenį trečią kartą susitiksime Eglės Sanatorijoje Birštone siekti bendrų tikslų, tobulėti asmeniškai ir visos šalies labui.

Tai ne ligų gydymo gairės, tai – gairės Tau. Mokymai, seminarai, diskusijos, susitikimai. Kaip sveikatos sistemos dayviui, kaip Žmogui. Kurkime ateitį kartu!

TransForm tampa vieta, kur nuoširdžiai ir atvirai kalbasi visi sistemos dalyviai – studentai, jaunieji gydytojai ir jų organizacijos, pacientai ir jų organizacijos, medicinos dėstytojai, socialiniai darbuotojai, sielovadininkai, mokslininkai, verslininkai, sveikatos priežiūros sistemos administratoriai ir kiti bendruomenės nariai. Geresnis savęs pažinimas yra būtina sąlyga norint pasiekti pokyčių. Vienas TransForm tikslų – sukurti erdvę kiekvieno dalyvio susitikimui su bendraminčiais, skatinti naujus ryšius ir naujas įžvalgas. TransForm sėkmę nulems kiekvienas dalyvis – jo atsivežtos nuostatos, pasidalintos su kitais mintys, geranoriškas dalyvavimas prisidedant prie bendro rezultato.

Apie ankstesnius TransForm forumus galite daugiau paskaityti:

http://kauno.diena.lt/naujienos/kita/kita/transform-20-cia-ir-dabar-796429

http://www.lsmuni.lt/lt/naujienos/naujienos/jaunuju-gydytoju-asociacijos-forumas-transform-20.html

http://www.kaupa.lt/lt/jaunieji-medikai-diskutavo-apie-dvasiniu-vertybiu-svarba-video

TransForm 3.0 nuoroda facebook

Bilietus jau galite įsigyti čia

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.