LT EN
Liepos 22 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2017 10 05
VU Medicinos fakultetas, M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius
15:00 val.

Kvietimas į paskaitą apie įrodymais pagrįstos medicinos naudojimą klinikiniame darbe


Spalio 5 d., ketvirtadienį, 15:00 val., VU MF Didžiojoje auditorijoje vyks didelę patirtį Cochrane Collaboration turinčio Sidnėjaus universiteto profesoriaus Jonathan C. Craig paskaita apie įrodymais pagrįstos medicinos pritaikymą kasdienėje klinikinėje praktikoje „Using evidence in clinical care“.

Prof. Dr. Craig yra Sidnėjaus universiteto klinikinės epidemiologijos profesorius, vyresnysis Westmead vaikų ligoninės vaikų Nefrologijos skyriaus specialistas ir Sidnėjaus universiteto Medicinos fakulteto prodekanas mokslui. Profesorius Craig yra tarptautinį pripažinimą pelnęs mokslininkas ir gydytojas, ypatingai pasižymėjęs epidemiologiniais tyrimais, skirtais pacientų, sergančių lėtinėmis inkstų ligomis, priežiūros gerinimui.

Prof. Craig buvo Cochrane Collaboration iniciatyvinio (steering) komiteto pirmininkas. Už savo ilgametę veiklą mokslo srityje jis yra pelnęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą: International Distinguished Medal iš National Kidney Foundation (2010, JAV), TJ Neale Award for Outstanding Contribution to Nephrological Science ir yra Italijos nefrologų draugijos garbės narys (2004).

Per savo karjerą profesorius paskelbė daugiau nei 620 tarptautinių mokslinių publikacijų (iš jų 36 pripažintuose žurnaluose NEJM/Lancet/JAMA/BMJ/PLOS Medicine). Jo paskelbti mokslo darbai yra cituoti daugiau nei 21000 kartų, o dabartinis H indeksas yra 68. Prof. Dr. Craig taip pat buvo ir yra įvairių tarptautinių pripažintų mokslinių žurnalų redakcinių kolegijų narys (Journal of the American Society of Nephrology, American Journal of Kidney Diseases, Medical Journal of Australia, Nephrology ir kt.) ir Cochrane Kidney and Transplant Group koordinuojantis redaktorius.

Nepraleiskite išskirtinio lektoriaus ypač reikšmingos paskaitos jau šią savaitę!

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.