LT EN
Liepos 23 d., ANTRADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2018 12 04
Lietuvos medicinos biblioteka, kaštonų g. 7, Vilnius
17:00

Michailo Aizeno fotografijų paroda “Vanduo (ir šviesa)„


Gruodžio 4 d., antradienį, 17 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje bus atidaryta fotomenininko, vertėjo, gydytojo Michailo Aizeno fotografijų paroda „Vanduo (ir šviesa)“.

Michailas Aizenas gimė ir augo Vilniuje. Mokėsi Salomėjos Nėries vidurinėje mokykloje. Baigęs medicinos (sanitarijos, higienos ir epidemiologijos) studijas buvo paskirtas į Ukmergės sanitarinės epidemiologijos stotį. Grįžęs į Vilnių dirbo keliose darbovietėse moksliniu bendradarbiu, o paskui daugiau kaip 20 metų mokslinę veiklą tęsė Onkologijos institute (dab. Nacionalinis vėžio institutas).

Gal prieš 14 metų prekybos centre ieškodamas naujų batų atsitiktinai (dabar paaiškėjo, kad ne) vienos parduotuvės vitrinoje pastebėjęs įdomaus dizaino fotoaparatą jį nusipirko, o nuo tada – nei dienos be jo.

Pirmąją fotografijų parodą „Žvilgsniai į Vilnių“ gydytojas, fotomenininkas M. Aizenas surengė prieš porą metų Lietuvos medicinos bibliotekoje. Žvilgtelėjus tiek ankstesnius darbus, tiek paskutinius, pastebėjau, koks svarbus M. Aizeno fotografijose atspindys – čia jis ir įkvėpėjas, ir pats tampa vaizdu. Pasak fotografijų autoriaus, gali šimtus kartų eiti ta pačia gatve, ir šimtas pirmąjį kartą pamatai kažką, ko nematei anksčiau, kitoks apšvietimas, atspindys baloje visiškai pakeičia tą vietą, kurią, rodos jau seniai pažįsti.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.