LT EN
Lapkričio 18 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2018 10 17
VUL Santaros klinikos, Santariškių g. 2, F korpusas
18:00

Paskaita "Nėštumas, gimdymas ir laikotarpis po gimdymo: Tiesa ir mitai"


Spalio 17 d., trečiadienį, 18:00 val. Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikų Akušerijos skyriaus nėščiųjų ir gimdyvių priėmimo auditorijoje vyks paskaita „Nėštumas, gimdymas ir laikotarpis po gimdymo: Tiesa ir mitai“.

Ar galima turėti lytinius santykius nėštumo metu? Ar galima dažyti plaukus laukiantis? Ar galiu pastoti, jei žindau? Gripo sezonas jau čia pat – skiepytis ar ne?

Šiuos ir panašius klausimus medikai girdi ne tik darbe, bet užvėrę kabinetų duris, namuose ar tiesiog vakarodami su draugais. Tai atskleidžia, kad daugelis besilaukiančių mamyčių ir tėvelių susiduria su didžiule aiškios ir patikimos informacijos stoka apie nėštumą, gimdymą ir laikotarpį, kai šeimyną papildo naujas narys. Dažnai nerimas ir pasimetimas skatina ieškoti informacijos įvairiuose interneto portaluose arba išbandyti tai, kas tiko draugams ar bendradarbiams. O tai įneša daugiau sumaišties. Ir visai nesvarbu, ar tai pirmas vaikas, ar ne.

Registracija vyksta elektroniniu paštu mma@mmakademija.lt iki 2018 m. spalio mėn. 16 d. (imtinai). Vietų skaičius ribotas!

Paskaita nemokama

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.