LT EN
Liepos 23 d., ANTRADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2019 05 10
VUL Santaros klinikos, Santariškių g. 2, Vilnius
9:00

Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija “EPILEPSIJA – 2019„


Gegužės  10 d. VUL Santaros klinikų Didžiojoje auditorijoje vyks tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „EPILEPSIJA – 2019“. Konferenciją organizuoja Lietuvos epileptologijos draugija, Santaros klinikų Epilepsijos centras, Lietuvos Neurologų asociacija.

Šiais metais renginyje dalyvaus 4 garbūs svečiai iš užsienio universitetų:

  • Savo patirtimi apie valproinės rūgšties skyrimą jaunoms moterims ir mergaitėms dalinsis bei kalbės apie genetinėmis vaikystės epilepsijomis  sergančiuosius, kurie užauga ir atvyksta pas suaugusių neurologus, mūsų kolega ir draugas iš Velso profesorius Phil Smith. Jo paskaitos žavi mus ne vienerius metus.
  • Profesorė Kristina Malmgren iš Švedijos, vadovaujanti epilepsijos priešchirurginio ištyrimo sektoriui, pasakos apie epilepsijos chirurginį gydymą, – jo organizavimą, gydymo išeitis, prognozes.
  • Oxford’o universiteto autoimuninės neurologijos grupės daktaras pristatys autoimuninių nervų sistemos susirgimų diagnostiką ir gydymą, dalinsis sava patirtimi.
  • Kolega dr. Normunds Sūna iš Rygos universiteto kalbės apie alkoholio sukeltus priepuolius ir „alkoholinę epilepsiją“.

Be užsieniečių, paskaitą apie netikėtas epilepsija sergančiųjų mirtis skaitys gydytoja Eglė Navickienė. Konferencijos pabaigoje su prof. Rūta Mameniškiene diskutuosime, kuo mes, lietuviai, skiriamės nuo kaimyninių šalių ir aptarsime savus reikalus.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis iki gegužės 8 dienos tel. 8 610 27550; el. p. egle.navickiene@santa.lt

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.