LT EN
Vasario 23 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Kineziterapija susidomėjo po patirtos traumos

2016 07 29

Ketvirtus metus Santariškių klinikose dirbančiu kineziterapeutu Simu Strička džiaugiasi ir pacientai, ir kolegos. Simas sako, kad savo darbe atrado ne tik pašaukimą, bet ir gavo geriausius kolegas, apie kokius galėjo svajoti.

Simo kolegės kineziterapeutės Vilma, Rūta, Jonė, pasiūliusios Simo kandidatūrą komandos atradimo nominacijai sako, kad tai jautrus ir nuoširdus kolektyvo narys, pilnas kūrybiškų idėjų, tiesiog mylintis ir išmanantis savo darbą. Jo energija, gyvenimiškas džiugesys ir optimizmas sukuria gerą darbinę atmosferą. Profesionalumas ir dėmesys kiekvienam pacientui padeda  greičiau grąžinti sveikatą.

„Simas visuomet pirma pagalvoja apie kitus ir tik tada – apie save. Nuolat skaito, tobulinasi, su juo visada galima pasitarti, pasikonsultuoti. Kasdien džiugina Simo geranoriškumas ir begalinis domėjimasis sritimi, kurioje dirba“ , – sako Simo kolegė Rūta.

Kineziterapijos sritimi S. Strička susidomėjo dar mokykloje, kai pats patyrė rimtą traumą – atvirą rankos lūžį. Vaikinui teko ištverti ilgą, dvejus metus trukusią reabilitaciją – gulėti ligoninėse, važinėti po sanatorijas. Dabar, žvelgdamas specialisto akimis, Simas mato, kiek patobulėjo kineziterapijos mokslas – jis jau taikytų kitokias, efektyvesnes metodikas.

„Džiaugiuosi, kad čia, Santariškių klinikose, radau ne tik pažangias metodikas, modernią įrangą, bet ir smagų, draugišką ir įkvepiantį kolektyvą“, – šypsosi S. Strička.

Paklaustas, ar nebijo, jog išblės jo entuziazmas, S. Strička neabejoja – neišblės. Kasdien jis sužino ką nors nauja, tobulinasi, diskutuoja su kolegomis ir kasdien darbo dienos pabaigoje savęs paklausia: „Ar tikrai šiandien padariau viską, kad pasiekčiau geriausių rezultatų?“

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.