LT EN
Sausio 20 d., PIRMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Lietuvos medicinos biblioteka kviečia tapti bibliotekos draugu

2016 04 21

Minint 16-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, balandžio 23 – 29 d. Lietuvos medicinos biblioteka kviečia medikus dalintis mintimis, nuotraukomis, įdomia informacija, studijų metų prisiminimais. Siūlyti naujas idėjas, rašyti, diskutuoti ir komentuoti galite bibliotekos Facebook paskyroje ir LMB Tau tinklaraštyje. Tapk bibliotekos draugu. Dalinkis su ja savo istorija, tapk jos istorijos dalimi. Ateik, klausk, rašyk.

Šių metų Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės šūkis: „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“.

Iniciatyvai susivienijusios bibliotekos siekia parodyti, kad bibliotekos yra bendruomenes telkianti ir vienijanti erdvė. Čia puoselėjamos senos tradicijos ir kuriamos naujos, čia gimsta inovatyvūs sprendimai ugdant laisvą ir kūrybingą asmenybę, čia moderniausios informacinės technologijos tampa įrankiais pažinti, mokytis ir mokyti kitus. Biblioteka kviečia neformaliam pasibuvimui draugų rate ir virtualiam bendravimui socialiniuose tinkluose. Ji gali būti patikimu partneriu nedideliuose regiono ar didžiuliuose tarptautiniuose projektuose.

Lietuvos medicinos biblioteka Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kaip ir kasmet balandžio mėnesį, skelbia akcijas skaitytojams:

  • grąžinkite pasiskolintus leidinius – delspinigių mokėti nereikės;
  • įsigykite skaitytojo pažymėjimą nemokamai;
  • gaukite dovanų knygas iš dubletų fondo;
  • medicinos informacijos paieškos kursai – nemokamai! Bibliotekų savaitės metu kviečiame užsiregistruoti el. paštu jurate.stukiene@lmb.lt.
  • taip pat lauksime Jūsų, gerbiami medikai, naujai išleistų knygų – padovanokite bibliotekai.

Balandžio 25 – 29 d. kviečiame dalyvauti Lietuvos medicinos bibliotekos renginiuose:

Balandžio 25 d., pirmadienį, 10 val. Bibliotekų savaitės atidarymas. Skaitymai „Biblioteka – mano atrastasis pasaulis“.

Balandžio 26 d., antradienį, 17:30 val. Etnokultūros centro knygos  „Nuo pintinės iki rankinės“ pristatymas. Knygos autorė Irena Juškienė bei dail. Editos Petravičienės stilizuotų rankinių paroda.

Balandžio 27 d., trečiadienį, 12 val. Lietuvos pacientų organizacijų atstovų taryba (LPOAT) kartu su Lietuvos medicinos biblioteka organizuoja konferenciją „Pacientų ir jų organizacijų teisės Lietuvoje“.

 

Inf. parengė Regina Vaišvilienė, Lietuvos medicinos biblioteka

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.