LT EN
Sausio 23 d., KETVIRTADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Nacionaliniame vėžio institute lankėsi Švietimo ir mokslo ministras

2014 08 07

Oficialiai darbą pradėjusiame Nacionaliniame vėžio institute su klinika šią savaitę lankėsi Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. Nuo šiol jo vadovaujama ministerija vykdys šio instituto su klinika steigėjo funkcijas.

Paskutinį kartą VU Onkologijos institute prieš 3-4 metus lankęsis ministras D. Pavalkis pripažino didžiulę jo pažangą. „Turime galvoti apie ateitį ir kalbėti apie tikrąsias investicijas bei deramą finansavimą, kuris būtinas ir medikų rezidentūros bazės plėtrai, ir šiuolaikinių gydymo paslaugų užtikrinimui,” – sakė D. Pavalkis.

Nacionalinio vėžio instituto direktorius prof. Narimantas Evaldas Samalavičius džiaugėsi jo vadovaujamai įstaigai suteiktu Nacionalinio vėžio instituto statusu. „Suprantama, jog dirbdami, kaip ir visi, susiduriame su įvairiomis problemomis: poliklinikos darbo gerinimo, dezokameros optimizavimo, elektros tinklų bei radioterapijos įrangos modernizavimo ir kitomis”, – vardijo direktorius.

Pasak jo ateityje sprendžiant svarbius, sumokslo ir gydymo įstaigos darbo gerinimu susijusius klausimus, tikimasi Švietimo ir mokslo bei Sveikatos apsaugos ministerijų dalyvavimo bei pagalbos.
Susipažinęs su mokslinių tyrimų centru, ministras teigė neabejojantis, jog šio centro laboratorijose gimsiančioms idėjoms realizuoti bus reikalingos investicijos.

Pasak jo, plėtojant bendrą gydymo bazę Santariškėse, svarbu užtikrinti, kad nebūtų formuojama priešprieša abejose kelio pusėse, nevyktų tų pačių tarnybų ir brangios aparatūros dubliavimo procedūros.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.