LT EN
Lapkričio 12 d., ANTRADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Pasaulio medikų teniso asociacijos čempionate Santaros klinikų medikai vyrų dvejete užėmė III vietą

2019 08 29

Šiais metais pirmą kartą istorijoje Lietuvoje buvo surengtas Pasaulio medikų teniso asociacijos čempionatas (WMTS). 49-ąjį kartą vykusiame turnyre rungėsi daugiau nei 300 dalyvių iš 29 šalių.

Ne tik pats čempionatas mūsų šalyje surengtas pirmąjį kartą, bet ir dauguma dalyvių čia iki šiol dar nebuvo viešėję.

Mūsų šalyje tenisą aktyviai žaidžia apie 300 medikų, o čempionate dalyvavo 106 gydytojai ir odontologai. Vienetų varžybose galėjo dalyvauti gydytojai ir gydytojai odontologai, dvejetų varžybose galėjo žaisti jų partneriai, sutuoktiniai ir vaikai.

Teniso turnyre gausiausios delegacijos atvyko iš Lenkijos, Italijos, JAV, Japonijos. Kiek mažesnės tenisininkų komandos atvyko iš Australijos, Austrijos, Baltarusijos, Čekijos, Estijos, Indijos, Indonezijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, Kanados, Kroatijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Norvegijos, Rusijos, Rumunijos, Suomijos, Slovakijos, Švedijos, Taivano, Turkijos, Ukrainos, Vengrijos ir Vokietijos.

Turnyre dalyvavo ir gydytojai iš VUL Santaros klinikų: J. Spuras, R. Vencevičius. Prie jų prisijungė ir neseniai studijas baigę R. Vencevičiaus ir J.Stanaičio atžalos.

R. Vencevičiui poroje su dermatologe iš Kauno B. Adomavičiene pavyko nugalėti visus savo grupės varžovus ir tapti čempionais, o vyrų dvejete su kauniečiu A. Valiukevičiumi teko tenkintis bronzos medaliais.

K. Vencevičiaus ir J. Stanaičio duetas buvo apdovanoti medaliais už dalyvavimą paguodos turnyro finale.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.