LT EN
Spalio 20 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Šachmatų turnyras Vaikų ligoninėje

2017 04 13

Vaikų ligoninės Pediatrijos centre šią savaitę vyko tikras šachmatų turnyras su šachmatų didmeistre ir Seimo nare V. Čmilyte- Nielsen, Seimo nariu J. Sabatausku, šachmatų klubo prezidentu Antanu Klimkevičiumi ir kitais klubo nariais. Susitikimą su būriu žymių šachmatininkų inicijavo Santariškių konsultacinio mokymo centro mokytojas matematikas Vaidotas Dalinkevičius.

Simultaną su J. Sabatausku ir V. Čmilyte nepabijojo sužaisti grupė drąsuolių vaikų iš Pediatrijos skyriaus ir grupė dar drąsesnių medikų: V. Urbonas, R. Kemežys, M. Polianskis. Į žaidžiančius pažiūrėti užklydo ne tik kolegos, bet ir klounė Matilda su draugais.

Šachmatų asė negailėjo žaidėjams komplimentų. Šachmatai – rimtas žaidimas galvojantiems savo galva. Padedant Vilniaus šachmatų klubui, Vaikų ligoninės pacientai be įdomių potyrių dar gavo ir vertingų dovanų: didelius šachmatus, kurie atiteko Pediatrijos skyriui, atsiuntusiems į turnyrą savo komandą, ir 4 mažesnių šachmatų rinkinius, kurie atiteks ligoninės žaidimų kambariams.
Visiems susirinkusiems dėkojo Pediatrijos centro vadovė Augustina Jankauskienė.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.