LT EN
Lapkričio 18 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Santaros klinikų ir jungtinė Kauno klinikų bei LSMU komandos susirungė krepšinio aikštelėje

2017 12 13

Gruodžio 9 d. Santa.lt komanda dalyvavo jau tradicinėmis tampančiose El Clasico, Mediko taurės rungtynėse, kuriose susikovė su jungtine Kauno klinikų ir LSMU rinktinę. Prie mūsų komandos šį kartą prisijungė ir nemažai VUL SK krepšinio veteranų, kurie įnešė į komandos žaidimą dar daugiau darnos bei brandumo.

Rezultatu 65:74 varžybas laimėjo Kauno klinikų ir LSMU rinktinė, tačiau tai nesudrumstė puikios renginio atmosferos.

Atkakli kova virė nuo pat pirmųjų minučių, varžybų eigoje ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda. Po pirmosios rungtynių dalies Santa.lt komanda turėjo 3 taškų persvarą. Trečiajame kėlinyje susidūrėme su sunkumais puolime, o priešininkai, laikydami stabilų tempą, nutolo. Ir nors ketvirtajame kėlinyje pavyko išlyginti rezultatą, žaidimo kontrolę galutinai perėmė priešininkų komanda.

Dėkojame priešininkams už galingą kovą.

Viso žaidimo metu nesustabdomai žaidė Vaidas Vaičiulis, kuris iš Sveikatos ministro Aurelijaus Verygos  rankų atsiėmė ir naudingiausiojo komandos žaidėjo apdovanojimą.

Už gražų bei turiningą šeštadienį visa komanda dėkoja organizatoriams iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – visada malonu susitikti, pabūti medikų rate bei pasivaržyti krepšinio aikštelėje!

Tikimės, kad šią tradiciją tęsime ir toliau.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.