LT EN
Rugpjūčio 22 d., KETVIRTADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Santaros klinikų specialistai dalyvauja didžiausiame Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginyje “Life Sciences Baltics"

2018 08 10

Inovacijos bei pažangiausios technologijos – viena iš Santaros klinikų prioritetų, tad antrą kartą klinikų medikai-ekspertai pristatys savo pasiekimus didžiausiame Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginyje „Life Science Baltics 2018″, vyksiančiame rugsėjo 26 – 27 d. Vilniuje Litexpo parodų ir konferencijų centre. Čia bus įrengtas Santaros klinikų bendras stendas-dėžutė, atstovai pristatys naujausius tyrimus ir projektų rezultatus stendinių pranešimų „POSTER“ sesijoje, specialistai dalyvaus ir B2B mokslo – verslo susitikimuose.

Šiemet renginyje tikimasi sulaukti apie 1,5 tūkst. dalyvių ir delegacijų iš 30 pasaulio šalių, tarp kurių gyvybės mokslų srityje lyderiaujanti Japonija, Izraeliis, Jungtinė Karalystė, JAV ir kitos.

Inovacijos medicinos srityje yra būtina sąlyga ligoninės konkurencingumui ir išskirtinumui užtikrinti, todėl Santaros klinikos Life Science Baltics 2018 renginio metu pristatys naujausius tyrimus, naudojamas ino-technologijas, plačias galimybes bei kviečia verslo atstovus megzti kontaktus su tarptautinį pripažinimą turinčiais medikais-ekspertais pažangioms technologijoms kurti.

Dviejų dienų trukmės konferencijoje bus aptariamos naujausios tendencijos gyvybės mokslų srityje – iššūkiai taikant imunoterapijos metodą vėžiu sergantiems pacientams, 3D spausdinimas medicinoje, personalizuotos medicinos vaidmuo, skaitmeninės sveikatos apsaugos priemonės, lazerių technologijų taikymas gyvybės moksluose, kamieninių ląstelių potencialas ir kitos temos. Tarp 60 pasaulinio lygio pranešėjų bus ir 2012 m. Nobelio premijos laureatas chemijos srityje Brianas Kobilka, prestižiniu apdovanojimu įvertintas už receptorių, sujungtų su G baltymu, tyrimus.

Be tarptautinės konferencijos, „Life Sciences Baltics“ įmonių parodoje bus galima išvysti daugiau nei 60 kompanijų iš JAV, Vokietijos, Italijos, Estijos, Lietuvos, Latvijos, Kinijos, Jungtinės Karalystės. Renginio metu bus suorganizuota apie 1,5 tūkst. verslo susitikimų B2B, o dešimt perspektyvių startuolių iš Baltijos šalių pristatys savo verslo idėjas potencialiems investuotojams.

Verslumą ir eksportą skatinanti agentūra „Versli Lietuva“ tarptautinį gyvybės mokslų renginį organizuoja kas dvejus metus siekdama gyvybės mokslų sektoriaus lyderius, valstybių atstovus ir ekspertus iš viso pasaulio supažindinti su sektoriaus potencialu Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos apie „Life Sciences Baltics 2018″ renginį, išsami programa ir registracija: www.lsb2018.com

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.