LT EN
Sausio 20 d., PIRMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Susitikimas su TATENA ekspertais radiacinės saugos klausimais

2019 03 20

Radiologijos ir branduolinės medicinos centro veiklos pristatymas TATENA ekspertams ir RSC atstovams

2019 m. kovo 14 d. VUL Santaros klinikose viešėjo Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) atstovai J. Vassileva ir G.L. Poli kartu su Radiacinės saugos centro  specialistais.  Svečiai susitiko su Ligoninės administracija, susipažino su Radiologijos ir branduolinės medicinos centru, branduolinės medicinos, diagnostinės radiologijos ir intervencinės radiologijos įranga, ypač domėjosi pacientų radiacinės saugos užtikrinimo veikla.

VUL Santaros klinikų medicinos fizikai dalyvauja įgyvendinant nacionalinį techninį bendradarbiavimo projektą „LIT 6006 „Pacientų radiacinės saugos užtikrinimo, atliekant spindulinės terapijos ir branduolinės medicinos procedūras, gerinimas parengiant ir ligoninėse įdiegiant standartizuotas kokybės laidavimo ir kokybės kontrolės bandymų procedūras“, Susitikimo metu aptartas projekto įgyvendinimas ir tolimesnės veiklos gairės bei tam tikslui reikalingos priemonės  (įranga,  kokybės kontrolės priemonės, personalo mokymai ir kt. parama), kurios padėtų stiprinti  pacientų tyrimų kokybę, radiacinę saugą.

Vizito pabaigoje Radiacinės saugos centre TATENA ekspertai mūsų klinikas įvardijo kaip gerosios praktikos pavyzdį radiacinės saugos srityje.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.