LT EN
Vasario 23 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2019 07 26
Kolektyvo atradimas Violeta Gulbinienė: Kolegų palaikymas suteikia daug motyvacijos

„Neonatalogija yra viena tų retų specialybių, kuomet gydytojas gali pasiruošti žemą startą – mes jau laukiame ir žinome, kad vaikelis gims, kartais žinome, kad jis yra sergantis ar kad gims prieš laiką“, pasakojimą apie savo profesiją pradeda VUL Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro neonatologė Violeta Gulbinienė.

2018 03 01
Širdį iš Paryžiaus gabenęs gydytojas: vairuotojai, pasimokykime iš prancūzų

„Mūsų specialybės gydytojams tenka būti šešėlyje, nes yra įprasta, kad operaciją atlieka chirurgas, ligoniu po operacijos rūpinasi palatos gydytojas. Anesteziologas-reanimatologas lieka kažkur už kadro“, – sako Santaros klinikų Vaikų anesteziologijos-reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas Virginijus Jakutis. Gydytojas pripažįsta: anesteziologai-reanimatologai su tokia padėtimi yra susitaikę. 

2018 02 08
Doc. dr. A. V. Jakelevičius: ne visos emocijos, kurių siekiame, naudingos sveikatai

Santaros klinikas neseniai papuošė išraiškingų nuotraukų ekspozicija. Tai – buvusio ilgamečio ligoninės kardiologo, medicinos mokslų daktaro, docento Aleksandro Vytauto Jakelevičiaus dovana klinikoms. Parodoje – gydytojo per kelerius pastaruosius metus sukurti darbai. „Išėjęs į pensiją turėjau daugiau laiko fotografijai“, – sako nuo vaikystės fotografuojantis doc.

2017 12 08
Prof. dr. Rimantė Čerkauskienė: “Negalima būti truputį gydytoju„

Vaikų gydytojai turi būti detektyvai: juk mažieji pacientai dažniausiai nepapasakoja, ką jaučia ar kas jiems negerai. Daugelis jų tampa sunkių, lėtinėmis ligomis sergančių pacientų šeimos nariais. Ar visada tai įvertiname? Viena aišku – valstybė to įvertinti vis dar nėra pajėgi.

2017 11 06
Gydytojos metų iššūkis: išmoko plaukti ir tapo triatlonininke

Kad dauguma gydytojų turi tvirtą charakterį, yra disciplinuoti ir moka nuosekliai siekti užsibrėžto tikslo – ne naujiena. Bet ar patikėsite, kad sulaukus 39-erių galima išmokti plaukti ir netgi pelnyti prizines vietas triatlono varžybose? Būtent tokia istorija nutiko Santaros klinikų gydytojai anesteziologei-reanimatologei Valdonei Kybartienei – puikiai specialistei ir išmintingai dviejų sūnų mamai.

2017 10 20
Pacientams – kineziterapeutas, medikams – fizinio rengimo treneris

Santaros klinikose dirbantis kineziterapeutas Raimundas Venskaitis – vienas tų žmonių, kurių pomėgis ir tiesioginis darbas gražiai papildo vienas kitą. Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centre, II stacionarinės reabilitacijos skyriuje dirbantis specialistas yra ir ligoninės vyrų krepšinio komandos „Santa.lt“ fizinio rengimo treneris.

2017 06 19
Širdies chirurgas E. Gaižauskas: “Propaguoju kantrybę„

Iš prigimties ramus, tačiau rankų drebulys operacinėje – pažįstamas. Labiausiai vertina kantrumą, kurio linki ir kitiems. Taip apie save sako Širdies ir krūtinės chirurgijos centro, II širdies chirurgijos skyriaus gydytojas širdies chirurgas Edvinas Gaižauskas.

2017 06 02
Svarbiausia – išmokti būti geru žmogumi

Santaros klinikose dirba ypatinga gydytoja. Kaip sako pati Neonatologijos centro vyresnioji gydytoja, vaikų kardiologė doc. dr. Ramunė Vankevičienė, kasdien ji stengiasi būti geru žmogumi, tinkamai atlikti gydytojos pareigas ir visomis išgalėmis padėti ligoniams.

2017 05 29
“Elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad elgtųsi su manimi„

„Specialiai bendrauti ar būti „gera“ niekada nesimokiau. Tiesiog elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad elgtųsi su manimi“, – sako Santaros klinikų gydytoja Indrė Valiulytė, Anesteziologijos, intensyvios terapijos ir skausmo gydymo centro, II reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus (RITS) gydytoja anesteziologė-reanimatologė.

2017 05 23
Gydytojas, kuris po darbo skaito pasakas

Santaros klinikų Vaikų ligoninės gydytojas Arūnas Antanas Malikėnas – puikus vaikų pašnekovas. Jei leistų laikas, su kiekvienu jų galėtų kalbėtis valandų valandas. Vaikų mamos susitikimą gydytojo kabinete kartais prisimena ir taip: „Juokėmės vienas už kitą garsiau.“

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.