LT EN
Liepos 19 d., PENKTADIENIS
ŽEMĖLAPIS
2019 07 02
Vaikų ligoninės konferencijoje – keturiasdešimties ligoninės metų veiklos apžvalga

Tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti skirta konferencija šiais metais buvo išskirtinė – atiduota duoklė trijų ir keturių dešimčių metų pediatrijos ir vaikų chirurgijos laikotarpiams pažymėti. Šie trys-keturi dešimtmečiai skaičiuojami nuo 1978-1988 metų, kai vaikams teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos to meto sveikatos politikų sprendimu buvo perkeltos į pradėtą kurti Santariškių medicinos miestelį.

2019 05 23
Pasiekimai kovoje su išsėtine skleroze palengvins gyvenimą tūkstančiams pacientų

Išsėtinė sklerozė – klastinga autoimuninė liga, kuria daugiausiai serga jaunesnio amžiaus žmonės. Kai kurios šios ligos formos yra itin pavojingos ir palaipsniui gali suluošinti žmogų. Vis dėlto gydytojai pastebi, kad medicina atranda naujų būtų kovoti su liga.  

2019 05 07
Santaros klinikų pacientams sveikti padės keturkojai terapeutai

Nenustebkite, jei nuo šiol Santaros klinikų koridoriuose karts nuo karto išvysite keturkojus. Balandžio mėnesį startavo nauja iniciatyva, kurios metu kaniterapijos specialistai kartu su apmokytais šunimis lankys Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro ligonius.

2019 05 03
Medicinos darbuotojų diena minima apdovanojant Santaros klinikų Nominacijų nugalėtojus

Santaros klinikų kolektyvas tęsia prieš penkerius metus pradėtą tradiciją – Medicinos darbuotojų dieną minėti apdovanojant ligoninės Nominacijų nugalėtojus.

2018 12 31
Nacionaliniame vėžio institute atsinaujino Chemoterapijos skyrius

Gruodžio 18 d. popietę Nacionaliniame vėžio institute (NVI) iškilmingai atidarytas atsinaujinęs Chemoterapijos skyrius, kur gražioje renovuotoje aplinkoje sergantiesiems onkologine liga teikiamos chemoterapijos dienos stacionaro paslaugos. Per dieną šiame skyriuje paslaugas gauna nuo 60 iki 100 pacientų.

2018 12 19
Metai, kurie liks atmintyje: ne tik sustiprėjome ir pasimokėme, bet ir įgijome imunitetą

2018-ieji Santaros klinikų administracijai ir visai ligoninei nebuvo lengvi. Direktorė medicinai ir slaugai Danguolė Jankauskienė pripažįsta – teko valdyti kilusius iššūkius, susidurti su spaudimu, dirbti daug daugiau ir kantriau.

2018 12 06
Gydytojų pasiaukojimas: ko nemato pacientai

Ligos ir traumos, dėl kurių žmonės anksčiau kentėdavo visą gyvenimą ar net mirdavo, šiandien yra išgydomos. Tačiau sunku ir įsivaizduoti, kokia kartais gali būti to kaina.

2018 11 05
Transporto spūstyse stringa ir medikai, ir ligoniai: trūksta labai nedaug

Lietuvos sostinėje įsikūręs Santariškių medicinos miestelis – vieta, kur sukaupta šalyje moderniausia medicinos įranga, kur dirba didelę patirtį bei aukštą kvalifikaciją turintys profesionalai. Deja, šis didelis potencialas skubiais atvejais gali būti nepanaudotas dėl pačios banaliausios priežasties – transporto spūsčių.

2018 10 26
Nuolatinis skubėjimas, įtampa, patiriamas stresas: nenustebkite, jei užpuls žvynelinė

Kankinantys odos bėrimai ir pleiskanojimas, sąnarių uždegimai ir kitokie negalavimai, nuolatinis psichologinis diskomfortas. Šiuos ir dar daugelį kitų sunkumų tenka išgyventi sergantiesiems žvyneline. Deja, šiuolaikinis gyvenimo būdas, kai nuolat bėgama, spaudžia terminai, tenka apdoroti milžiniškus informacijos kiekius bei kone kasdien patiriame stresą, ypač palankus žvynelinei pasireikšti.

2018 10 01
Santariškių medicinos miestelis: kaip patogiai ir saugiai pasistatyti automobilį

Rugsėjo mėnesį Santariškių medicinos miestelyje atidaryta naujai pastatyta automobilių stovėjimo aikštelė, dar dvi esamos aikštelės buvo atnaujintos.  Deja, nemažai vairuotojų, nepaisydami draudžiamųjų kelio ženklų, ir toliau palieka savo automobilius neleistinose vietose. Tai sukelia eismo problemas ir net sudaro avarines situacijas.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.