LT EN
Lapkričio 18 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

UAB MEDITA sveikina su Lietuvos medicinos darbuotojų diena!

2018 04 26

Balandžio 27-ąją minime Lietuvos medicinos darbuotojų dieną. Tai profesinė medicinos darbuotojų šventė, kuri Lietuvoje pradėta minėti nuo 2004 m. LR Sveikatos apsaugos ministro Juozo Oleko iniciatyva. Jis pasiūlė šia diena papildyti Atmintinų dienų sąrašą. Balandžio 27–oji pasirinkta todėl, kad 1918 metų balandžio 27 dieną Lietuvos Respublikos valstybės taryba sudarė Sveikatos komisiją. Šios komisijos nariais tapo dr. Jonas Basanavičius, inžinierius profesorius Steponas Kairys ir kunigas Justinas Staugaitis. Vėliau į jos veiklą įsitraukė iš Rusijos sugrįžęs daktaras Jurgis Alekna, paskirtas Vidaus reikalų ministerijos Sveikatos departamento direktoriumi. Šią dieną rengiami medikų susibūrimai, konferencijos, dalijamasi darbo patirtimi.

Nėra kitos tokios profesijos, kurios atstovai būtų tiesiogiai atsakingi už mūsų visų sveikatą ir net gyvybę. Dėl to medicinos darbuotojai yra gerbiami, mylimi, iš jų visada tikimasi daugiau. Medikų klaidos dėl tos pačios priežasties būna labiau matomos, jie susilaukia aštresnės kritikos… Nėra neklystančių žmonių, nėra ir visagalių medikų. Derėtų tai suprasti ir tinkamai įvertinti mūsų medikų darbą. Jo vaisiais džiaugiamės visi. Lietuvos medicina yra Europinio lygio, Lietuvos gydymo įstaigose dirba aukščiausios klasės profesionalai. Didelis dėmesys skiriamas ir būsimųjų medikų ugdymui bei paruošimui. Balandžio 27 dieną galime ir turime pasidžiaugti tuo, ką turime.

UAB MEDITA, įsikūrusi pačioje Santaros klinikų miestelio širdyje, džiaugsmingai sveikina visus Lietuvos medicinos darbuotojus! Profesinės šventės proga kviečiame apsilankyti mūsų medicinos reikmenų ir sveikos gyvensenos produktų parduotuvėje-salone, adresu P.Baublio g.2 A, Vilnius. Čia galėsite įsigyti prekių su ypatinga nuolaida iki pat šio mėnesio pabaigos, o balandžio 27 dieną suteiksime 10 procentų nuolaidą visoms neakcijinėms prekėms!

Kviečiame į virtualų turą po parduotuvę: https://www.youtube.com/watch?v=2lRW7liiD5I

Iki pasimatymo MEDITOJE!

Portalo partnerio turinys

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.