LT EN
Sausio 20 d., PIRMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

ULAC dėkojo apie užkrečiamąsias ligas visuomenę informuojantiems žurnalistams

2019 03 21

Kovo mėnesį Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) sukvietė žiniasklaidos atstovus į tradicija tampantį renginį, skirtą padėkoti apie užkrečiamąsias ligas visuomenę šviečiantiems žurnalistas. Šių metų konkurso nominantu tapo ir portale Santaros žinios publikuotas Nacionalinio vėžio instituto (NVI) parengtas straipsnis  „Žmogaus papilomos virusas gali sukelti burnos vėžį”.

ULAC konkursą rengia kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Pasaulio sveikatos organizacijos biuru Lietuvoje ir Visuomenės sveikatos biurų asociacija.

„Nuoširdžiai dėkojame ne tik šiandien apdovanotiesiems, bet ir visiems šalies žurnalistams, kurie domisi ir nelieka abejingi užkrečiamųjų ligų aktualijoms, ypač šiandien, kai vyksta tymų protrūkis ir sulaukiame tiek daug klausimų apie skiepus,“ – sakė ULAC direktorius prof.  dr. Saulius Čaplinskas.

Konkurso laureatai:

  • Kristina Kasparavičė, naujienų portalas rinkosaikste.lt, už reportažą apie 21-ojo amžiaus iššūkį – tuberkuliozę.
  • Ugnė Litvinaitė, žurnalas IQ, už publikacijas temomis, kurios daug kur vis dar yra tabu – lytinį švietimą ir lytiškai plintančias infekcijas.
  • Valdas Vilūnas, laida vairuotojams profesionalams „Vairo brolija“,  už rūpestį ne tik automobilių reikalais, bet ir lytine sveikata.
  • NVI parengtas straipsnis „Žmogaus papilomos virusas gali sukelti burnos vėžį”, publikuotas sveikatos naujienų portale „Santaros žinios“.
  • Žurnalas „Prie kavos“ – už dėmesį ŽIV ir kitoms užkrečiamosioms ligoms.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.