LT EN
Sausio 23 d., KETVIRTADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Urologas Balys Dainys: “Kiekviena liga – neišvengiama sveikatos dalis„

2015 02 17

„Augau kaime, kai dar nebuvo elektros, namuose pasišviesdavome žibaline lempa. Miegoti eidavome nusileidus saulei ir keldavomės pragydus gaidžiams. Nuogą moterį ar vyrą galėdavome pamatyti nebent pirtyje ar besimaudantį ežere.

Dabar nepridengtų kūnų matome labai daug, tačiau kyla klausimas, ar žmonės tapo sveikesni“, – svarsto profesorius Balys Dainys.

Prieš penkiasdešimt metų pradėjęs gydytojo praktiką ilgametis Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Nefrologijos ir urologijos centro vadovas profesorius B. Dainys išklausė ne vieną išpažintį.

Įdiegęs daug naujų gydymo metodų urologijos, nefrologijos, andrologijos, seksualinės medicinos srityse, talentingas gydytojas dalinasi savo patirtimi knygoje „Urologo užrašai“.

Iš jo pokalbių su žurnaliste Danute Jonušiene gimusioje knygoje – daug patarimų, kaip gydyti erekcijos sutrikimus, prostatos ir lytiškai plintančias ligas, kas yra seksualus žmogus gydytojo akimis, kaip išsaugoti meilės aistrą. Juk liga – ne tik žmogaus palydovė, bet ir pamoka, kurią išmokę tampame sveikesni.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.