LT EN
Lapkričio 17 d., SEKMADIENIS
ŽEMĖLAPIS

Vaikų numylėtinis – gyd. Albertas Puzinas

2015 09 28

Gyd. Albertas Puzinas (dešinėje) išrinktas Vaikų numylėtiniu

Albertas Puzinas – mielai su sergančiu vaiku ir jo tėvais bendraujantis medikas, užuojautos žodžiais mokantis palengvinti sunkiai sergančio vaiko dalią, taip šį mediką apibūdina jo kolegos. Mediko dienos proga Vaikų ligoninės gydytojui įteikta simbolinė statulėlė „Dėkojame“ ir skirta nominacija Vaikų numylėtinis.

Vaikų ligoninės Vaikų chirurgijos centro, Vaikų urologijos skyriaus gydytojas vaikų urologas Albertas Puzinas šiame centre dirba nuo jo įkūrimo 1978 m. Varpos anomalijų, uroonkologijos ir endoskopinės chirurgijos srityse dirbantis medikas tapti gydytoju apsisprendė dar 10 klasėje. Paklaustas, kokio gydytojo vaikystėje jis pats bijojo labiausiai, A. Puzinas atsako nedvejodamas. „Bijojau tik stomatologo“, – teigia jis.

Vaikų mylimas medikas prisipažįsta, jog pagrindiniu jo mokytoju buvo 50 metų vaikų urologijos sričiai atidavęs kolega gydytojas Kastytis Gricius. A. Puzinas vardija ir kitus kolegas, kurie buvo ir tebėra autoritetais, padedančiais tobulėti ir siekti geriausio rezultato: Doc. P. Baublys, Prof. J. Gradauskas, Gyd. A. Goldgamer, V. Rybalko, S. Mičelytė.

Ilgametę patirtį turintis medikas prisipažįsta, jog iki šiol neturi atsakymo į klausimą, kaip reikia bendrauti su vaikais. „Reikia su jais bendrauti. Jie yra atviri, tik dabar drąsesni nei anksčiau, nes yra labiau apsišvietę, labiau visuomeniški“, – sako vaikų urologas, visuomet randantis bendrą kalbą su mažaisiais pacientais.

NAUJIENŲ PRENUMERATA


Užpildykite raudonai pažymėtus laukus
Naujienų prenumerata užregistruota.